کد خبر 151254

عملکرد هفتگی رینگ صادراتی کیش

ارزش معاملات تالار صادراتی به ۴ همت رسید

۲۴۴ هزار و ۴۳۲ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۴ همت در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در سومین هفته اردیبهشت ۱۴۰۲ مورد معامله قرار گرفت که نسبت به هفته نخست اردیبهشت از رشد ۱۴ درصدی در حجم و ۴۶ درصدی در ارزش حکایت داشت.

ارزش معاملات تالار صادراتی به ۴ همت رسید

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ۲۴۴ هزار و ۴۳۲ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۴ همت در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در سومین هفته اردیبهشت ۱۴۰۲ مورد معامله قرار گرفت که نسبت به هفته نخست اردیبهشت از رشد ۱۴ درصدی در حجم و ۴۶ درصدی در ارزش حکایت داشت.

۲۴۴ هزار و ۴۳۲ تن انواع محصول صنعتی و پتروشیمی به ارزش بیش از ۴ هزار میلیارد تومان در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در سومین هفته اردیبهشت ۱۴۰۲ فروخته شد.

در جریان معاملات هفته گذشته تالار صادراتی، بیشترین حجم معامله شده متعلق به قیر با دادوستد ۱۳۱ هزار و ۵۳۲ تن به ارزش بیش از ۲ هزار و ۵۵ میلیارد تومان بود.

همچنین در هفته گذشته ۴۵ هزار تن تختال به ارزش بیش از ۹۴۰ میلیارد تومان در تالار کیش فروخته شد و ارزش فروش ۴۰ هزار تن شمش بلوم نزدیک ۸۹۶ میلیارد تومان بود.

در هفته ای که گذشت، ۱۷ هزار تن گوگرد گرانوله به ارزش نزدیک ۵۰ میلیارد تومان دادوستد شد.

ارزش فروش ۱۰ هزار تن گندله سنگ آهن نیز ۴۴.۹ میلیارد تومان برآورد شده است و فروش ۹۰۰ تن عایق رطوبتی ارزش ۱۳.۸ میلیارد تومان را رقم زده است.

35215

ارسال نظر

تازه ها