کد خبر 149168

نخستین عرضه اولیه سال ۱۴۰۲ امروز انجام می‌شود

امروز چهارشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۳۶۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت "پرداخت الکترونیک پاسارگاد" در بخش "رایانه و فعالیتهای وابسته به آن" در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران و نماد "پی‌پاد" به شیوه ثبت سفارش عرضه خواهد شد.

نخستین عرضه اولیه سال ۱۴۰۲ امروز انجام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، امروز چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۳۶۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت "پرداخت الکترونیک پاسارگاد" به قیمت مبنای ۵۰۰ تومان در بورس تهران عرضه اولیه خواهد شد. همچنین دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۳۰ خواهد بود و امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر است.

روز چهارشنبه مورخ ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ تعداد ۳۶۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت "پرداخت الکترونیک پاسارگاد" در بخش "رایانه و فعالیتهای وابسته به آن" در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران و نماد "پی‌پاد" به شیوه ثبت سفارش عرضه خواهد شد.

قیمت مبنا ۵۰۰ تومان (سقف قیمت ۵۵۰ و کف قیمت ۴۵۰ تومان) به ازای هر سهم و حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۵۰۰ سهم خواهد بود.

بنابراین حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای شرکت در این عرضه اولیه (با توجه به سقف ۵۵۰ تومانی قیمت)، ۲۷۵ هزار تومان برآورد می‌شود.

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد (پی پاد) که امروز در ساعت ۰۹:۴۱ منتشر شد بدین شرح است:

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می‌رساند، پیرواطلاعیه شماره ۱۸۱/۱۲۷۸۲۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۸- امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ تعداد ۳۶۰ میلیون معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در نماد معاملاتی پی پاد به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. لازم بذکرست:

۱- دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۳۰ می باشد. امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر می‌باشد.

۲-سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۵۰۰ سهم می باشد. هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش می‌باشد.

۳-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده (حداقل قیمت ۴۵۰۰ و حداکثر قیمت ۵۵۰۰ ریال می‌باشد) جهت ثبت سفارش امکانپذیر می‌باشد و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نمی‌باشد. کلیه مشتریان بر خط نیز می‌توانند با توجه به شرایط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمایند.

۴-پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده ۱۷ دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران ایران مصوب ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحات بعدی آن خواهد بود. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران./سنا

ارسال نظر

تازه ها