کد خبر 146976

عرضه ۱۰ هزار خودرو پژو ۲۰۷ دستی در بورس کالا

امروز سه شنبه دوم اسفند ماه: در بورس کالا ۱۰ هزار خودرو پژو ۲۰۷ دستی در بورس کالا عرضه و مورد رقابت قرار می‌گیرد.

عرضه ۱۰ هزار خودرو پژو ۲۰۷ دستی در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، امروز ۱۰ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سوی ایران خودرو در بورس کالا عرضه خواهد شد.


میزان پیش دریافت خرید به میزان ۱۰۰ درصد است.


اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا خودرو سواری خریداری کرده اند و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.


هر کد بورسی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد.


ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.


مدل خودرو‌های تحویلی ۱۴۰۲ خواهد بود.

 

39211_176


خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی که از سوی شرکت اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه‌های جانبی نمایند.


هزینه‌های جانبی شامل ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان بابت بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت و ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی بوده که براساس مبلغ معامله محاسبه و خریدار باید پرداخت کند.


درصورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود.

 

ارسال نظر

تازه ها