کد خبر 146918

عبور فروش سیمان در بورس کالا از ۵۱ میلیون تن

ررسی معاملات تالار سیمان بورس کالای ایران در ۱۱ ماهه سال جاری نشان می دهد، بیش از ۶۲ میلیون تن (۶۲.۰۴۷ میلیون تن) انواع سیمان در بازار فیزیکی بورس کالا عرضه که با تقاضای بیش از ۶۱ میلیون تن (۶۱.۷۶۵ میلیون تن) روبه‌رو شد.

عبور فروش سیمان در بورس کالا از ۵۱ میلیون تن

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بررسی معاملات تالار سیمان بورس کالای ایران در ۱۱ ماهه سال جاری نشان می دهد که بیش از ۵۱ میلیون تن انواع سیمان به ارزش بیش از ۳۳ همت در بورس کالا به فروش رفته است؛ بیشترین حجم معاملات سیمان برای شرکت سیمان تهران بود که به تنهایی در ۱۱ ماه بیش از ۲.۵ میلیون تن انواع سیمان در بورس کالا فروخت.

در یازده ماه سال ۱۴۰۱ بیش از ۶۲ میلیون تن (۶۲.۰۴۷ میلیون تن) انواع سیمان در بازار فیزیکی بورس کالا عرضه که با تقاضای بیش از ۶۱ میلیون تن (۶۱.۷۶۵ میلیون تن) روبه‌رو شد.

در مدت مورد بررسی بیش از ۵۱ میلیون تن (۵۱.۲۱۸ میلیون تن) انواع سیمان به ارزش بیش از ۳۳.۴ هزار میلیارد تومان (همت) در تالار سیمان به فروش رفت.

همچنین در همین مدت ۱۱ ماهه در بازار اوراق مبتنی بر کالا، ۴۶۲.۷۹۲ میلیون گواهی سپرده سیمان (معادل ۴۶۲.۷۹۲ هزار تن انواع سیمان) دست به دست شد که با ارزش ریالی ۳۳۹ میلیارد و ۲۵۶ میلیون تومانی روبه‌رو شد.

بیشترین حجم معاملات سیمان برای شرکت سیمان تهران بود که به تنهایی در ۱۱ ماه بیش از ۲.۵ میلیون تن انواع سیمان به فروش رسید. سیمان آبیک با ۲.۲۸ میلیون تن و سیمان ساوه با ۲.۰۸ میلیون تن نیز با بیشترین حجم معاملات روبه‌رو بودند که توانستند در ۱۱ ماه بیش از ۲ میلیون تن سیمان بفروشند.

34692

34695

34696

34697

ارسال نظر

تازه ها