کد خبر 143111

۲.۵ میلیون تن انواع محصول در بورس کالا معامله شد

در هفته منتهی به ۲۵ آذر ماه ۲ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۵۴ تن انواع کالا به ارزش ۲۳.۸ هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالا دادوستد شد.

۲.۵ میلیون تن انواع محصول در بورس کالا معامله شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در هفته منتهی به ۲۵ آذر ماه ۲ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۵۴ تن انواع کالا به ارزش ۲۳.۸ هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالا دادوستد شد.

در هفته ای که گذشت تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد معامله ۲ میلیون و ۶۵ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۶.۵ هزار میلیارد تومان بود.

در این تالار یک میلیون و ۸۶ هزار و ۸۶۸ تن سیمان، ۳۳۰ هزار تن سنگ آهن، ۵۳۷ هزار و ۷۱۸ تن فولاد، ۱۱۲ هزار و ۵۰۰ تن آهن اسفنجی، ۵ هزار و ۲۵ تن روی، ۷ هزار و ۷۲۵ تن آلومینیوم، ۸ هزار تن مس، ۲۰۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۵۳ کیلوگرم شمش طلا و ۴ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو دادوستد شد.

در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۴۳۱ هزار و ۳۰۶ تن انواع کالا به ارزش ۶.۷ هزار میلیارد تومان به فروش رسید.

در این تالار ۸۶۷ هزار و ۷۵۷ تن مواد پلیمری، ۱۱۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۳۸ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۳۹ هزار و ۴۲۹ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۲۰۰ تن گوگرد، ۲۶۰ تن آرگون، ۵ هزار و ۴۰۹ تن روغن پایه، ۶۰۰ تن عایق رطوبتی و ۱۴۱ هزار و ۹۶۷ تن قیر معامله شد.

بازار فرعی نیز شاهد معامله ۳۴ هزار و ۵۳۱ تن کالا بود./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها