کد خبر 143070

عرضه 2 هزار پژو ۲۰۷ در بورس کالا

امروز شنبه ۲۶ آذر، ایران خودرو ۲ هزار پژو ۲۰۷ را در بورس کالا عرضه می‌کند.

عرضه 2 هزار پژو ۲۰۷ در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ایران خودرو تصمیم گرفته ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک معمولی سفید، ۳۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک معمولی مشکی، ۷۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای سفید و ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای مشکی را روز شنبه در بورس کالا عرضه کند.

عرضه پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا روز شنبه ۲۶ آذر برای سومین بار انجام می‌شود. روز‌های هشتم و نوزدهم آذر در تالار شیشه‌ای روی هم هزار و ۲۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک معمولی و سقف‌شیشه‌ای معامله شدند و حالا ایرانخودرو بعد از نامه اخیر وزارت صمت مجبور شده میزان عرضه را در سومین مرحله بالا ببرد.

در تمامی این خودرو‌ها هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو است. خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع‌رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه‌گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های زیر اقدام کنند.

هزینه‌ها شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت نیز در مجموع به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال بعلاوه ۱۲ درصد برای خودرو‌های اتوماتیک و ۱۳ درصد برای خودرو‌های دستی بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

24435_619

ارسال نظر

تازه ها