کد خبر 140904

تامین مالی 6 شرکت از طریق سکوی آی‌بی‌کراد تمدن

از زمان فعالیت سکوی آی‌بی‌کراد تامین سرمایه تمدن که در اواخر سال گذشته آغاز به کار کرده است تا کنون، شش شرکت موفق به تأمین مالی از طریق این سکو شده‌اند. درخواست شرکت‌های متعددی نیز در حال آماده‌سازی برای انتشار در سکوی آی‌بی‌کراد است.

تامین مالی 6 شرکت از طریق سکوی آی‌بی‌کراد تمدن

مرکز شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پس از طی فرآیند ارزیابی و تشخیص صلاحیت علمی و فنی، شرکت تأمین سرمایه تمدن را در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قرار داد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه، شرکت تأمین سرمایه تمدن مطابق برنامه راهبردی خود، برای ارائه شیوه‌های نوین تأمین مالی، از اواخر سال 1400 با راه‌اندازی سکوی آی‌بی‌کراد، فعالیت خود را در زمینۀ تأمین مالی جمعی آغاز کرد.

آی‌بی‌کراد، سکوی تأمین مالی جمعی شرکت تأمین سرمایه تمدن است که با هدف مشارکت مردم به عنوان سرمایه گذار در توسعه طرح‌های اقتصادی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان بنا شده است.

از زمان فعالیت سکوی آی‌بی‌کراد تا کنون، شش شرکت موفق به تأمین مالی از طریق این سکو شده‌اند و درخواست شرکت‌های متعددی نیز در حال آماده‌سازی جهت انتشار در سکوی آی‌بی‌کراد است.

شرکت تأمین سرمایه تمدن در افق پیش رو در نظر دارد به منظور کمک به توسعۀ شرکت‌های دانش‌بنیان، شرایط تأمین مالی برای این شرکت‌ها را تسهیل نماید و انتخاب شرکت تأمین سرمایۀ تمدن به عنوان اولین و تنها شرکت تأمین سرمایۀ دانش‌بنیان کشور، مبین این موضوع است.

 

ارسال نظر

تازه ها