کد خبر 140504

عرضه ۶۵ هزار تن فراورده هیدروکربوری در بورس انرژی

امروز چهارشنبه ۱۱ آبان، قرار است ۶۵ هزار و ۴۰۲ تن فراورده هیدروکربوری در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران عرضه شود که ۶۳ هزار و ۳۹۰ تن از آن برای مقاصد صادراتی خواهد بود.

عرضه ۶۵ هزار تن فراورده هیدروکربوری در بورس انرژی

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مطابق با روال هفتگی عرضه میعانات گازی مجتمع گاز پارس جنوبی در بورس انرژی ایران، روز گذشته ۹۰ هزار بشکه از این فراورده به ارزش هزار و ۲۹۶ میلیارد ریال در رینگ داخلی فروخته شد.

به نقل از بورس انرژی ایران، روز سه‌شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱، علاوه بر میعانات گازی فراورده‌های آیزوفید و حلال ۴۰۲ پالایش نفت تبریز، برش سنگین پتروشیمی بندر امام، رافینت پتروشیمی بیستون، قطران ذوب آهن اصفهان، متانول شرکت متانول کاوه و نیتروژن مایع شرکت فجر انرژی خلیج فارس نیز در رینگ داخلی بورس انرژی ایران معامله شدند.

ارزش کل معاملات بازار فیزیکی بورس انرژی ایران هزار و ۵۰۵ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال بود.

عرضه‌های امروز چهارشنبه

امروز قرار است ۶۵ هزار و ۴۰۲ تن فراورده هیدروکربوری در رینگ بین‌الملل بورس انرژی ایران عرضه شود که ۶۳ هزار و ۳۹۰ تن از آن برای مقاصد صادراتی خواهد بود.

همچنین حدود ۳۶ هزار تن برش سنگین و ۲۰ هزار تن رافینت شرکت پتروشیمی نوری، ۵ هزار و ۴۴۰ تن حلال ۴۰۲ پالایش نفت اصفهان و ۲ هزار تن رافینت۲ عمده شرکت پتروشیمی شیمی‌بافت در رینگ بین‌الملل عرضه می‌شود.

در رینگ داخلی نیز هزار تن بنزین پیرولیز پتروشیمی شازند و هزار و ۱۲ تن پنتان‌پلاس پتروشیمی پارس عرضه خواهد شد.​

ارسال نظر

تازه ها