کد خبر 139283

معامله ۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور بهمن دیزل در بورس کالا

امروز ۵۰ دستگاه کامیون کشنده بهمن دیزل روز تابلو عرضه بورس کالا رفت که همگی مهامله شد.

معامله ۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور بهمن دیزل در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پس از ۵۰ دقیقه رقابت خریداران و ثبت تقاضای ۶۲ عددی برای خرید ۵۰ دستگاه کامیون کشنده امپاور بهمن دیزل، این محصول با میانگین قیمتی ۳ میلیارد و ۲۰۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و رقابت ۴.۵ درصدی معامله شد.

براساس برنامه زمان بندی امروز ۵۰ دستگاه کامیون کشنده بهمن دیزل روز تابلو عرضه بورس کالا رفت.

این خودرو که قرار است ۲۰ آذر تحویل خریداران شود با قیمت پایه ۳۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال (معادل ۳ میلیارد و ۶۴ میلیون تومان) در بورس کالا عرضه شد و در نهایت با نرخ ۳۲ میلیارد و ۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال معادل ۳ میلیارد و ۲۰۲ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و رقابت ۴.۵ درصدی فروخته شد.

رنگ خودروهای فروخته شده سفید بوده و خریداران جهت تحویل خودرو باید به آدرس قزوین شهرک صنعتی البرز نبش حکمت دهم، واقع در محل کارخانه شرکت بهمن دیزل مراجعه کنند.

همچنین خریداران ملزم به واریز هزینه های زیر حداکثر تا پایان مهلت تسویه قرارداد در بورس کالا هستند.

این هزینه ها شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۱۱۲ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۱۱ ریال است که به ترتیب مالیات و عوارض شماره گذاری به مبلغ ۳۱ میلیون و ۳۱۵ هزار ریال، هزینه راهگشا یک میلیون و ۶۳۵ هزار ریال، هزینه شماره گذاری یک میلیون ریال، هزینه پست یک میلیون و ۲۶۲ هزار ریال، هزینه بیمه شخص ثالث ۷۷ میلیون و ۹۴ هزار و ۱۱ ریال) را شامل می شود./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها