کد خبر 136213

مهدی ساحی، دستیار ویژه رییس سازمان بورس در خصوص واگذاری سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا گفت:هنوز ارزشگذاری این دو شرکت انجام نشده است اما مراحل واگذاری سهام این دو شرمت در نیمه دوم سال جاری انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی ساحی، از واگذاری سهام سایپا و ایران خودرو در نیمه دوم سال جاری و تعیین تکلیف ETF ها خبر داد و گفت:هنوز ارزش‌گذاری این دو شرکت انجام نشده است و کار ارزش‌گذاری این سهام زمان‌بر بود و هنوز کار کارشناسی آن تمام نشده است که بتوان زمان دقیق واگذاری را اعلام کرد.

دستیار ویژه رییس سازمان بورس درباره عرضه خودرو در بازار سرمایه گفت: در ادامه کار، خودروی بیشتری در بورس کالا عرضه می‌شود.

 ساحی همچنین در مورد وضعیت بازگشایی نماد سرخ‌ آبی‌ها در بازار فرابورس توضیح داد: باید قراردادهای دو تیم استقلال و پرسپولیس شفاف سازی می‌شد که در این راستا بخشی از آن افشا شده و بخش دیگر هم افشا خواهد شد.

وی  با اشاره به بازگشایی نماد پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: بخشی از قراردادهای این دو باشگاه افشا شده اما برای افزایش شفافیت باید تمام قراردادها افشا شوند که تمام قراردادها افشا خواهند شد.

ارسال نظر

تازه ها