کد خبر 134778

با راه اندازی معاملات کاتد مس در رینگ صادراتی بورس کالا، تاکنون ۷۷ هزار و ۸۰۰ تن از این کالا به ارزش بیش از ۲۰ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا ۳ مرداد ۱۴۰۱ فروخته و به بازارهای هدف صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در تالار صادراتی بخش محصول های معدنی و صنعتی، مس کاتد با بیشترین حجم معامله روبه رو بود که ارزش آن از ابتدای سال گذشته تا ۳ مرداد امسال به بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان رسید. میلگرد و آلومینیوم دیگر محصول‌هایی بودند که در همین مدت مشابه با بیشترین ارزش معاملات روبه رو بودند.

به نقل از معدن ۲۴، با راه اندازی معاملات کاتد مس در رینگ صادراتی بورس کالا، تاکنون ۷۷ هزار و ۸۰۰ تن از این کالا به ارزش بیش از ۲۰ هزار و ۱۹۰ میلیارد تومان از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا ۳ مرداد ۱۴۰۱ فروخته و به بازارهای هدف صادر شده است.

نکته مهم رقابت ۲۱۸ هزار و ۹۰۰ تنی مشتریان صادراتی در ۱۶ ماه اخیر در بورس کالا برای کاتد مس است. در تازه ترین معامله این محصول در بورس کالا که به تاریخ نخست تیر بر می گردد، حدود ۳۰ درصد رقابت در کاتد مس شکل می‌گیرد.

در میان محصول‌های صنعتی و معدنی، رینگ صادراتی برای مس کاتد، میلگرد، آلومینیوم، سیمان، شمش روی و نبشی در حال حاضر فعال است.

32055

ارسال نظر

تازه ها