کد خبر 134612

ایران خودرو آگهی فروش بلوک ۱۳.۷۷ درصد از سهام خود را امروز منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پس از اعلام خصوصی‌سازی کامل شرکت‌های خودروسازی و واگذاری باقی مانده سهام دولت در ایران‌خودرو و سایپا، امروز یکشنبه دوم مرداد ماه ۱۴۰۱، آگهی فروش بلوکی سهام ایران خودرو در روزنامه اطلاعات منتشر شد.

‌در این آگهی آمده است: «در راستای راهبردهای ریاست محترم جمهوری جهت خصوصی سازی‌های شفاف و تحقق سیاست‌های اصل چها و چهار قانون اساسی و اهداف و ماموریت وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران برای فروش سهام دولت، شرکت‌های سرمایه گذاری سمند و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو نیز مصمم‌اند به صورت تجمیعی معادل ۱۳.۷۷ درصد سهام شرکت ایران خودرو را به صورت بلوکی به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه واگذار نماید».

14010502000247_Test_NewPhotoFree

 

در ادامه این آـگهی آمده است: «متقاضیان‌ می ‌توانند برای اعلام آمادگی خرید و تکمیل فرم‌های مربوطه، جهت احراز صلاحیت عمومی و اهلیت تخصصی از تاریخ انتشار این آگهی به مدت ۱۵ روز به معاونت مالی و اقتصادی گروه صنعتی ایران خودرو واقع در کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج-شرکت ایران خودرو مراجعه نمایند».

به گزارش فارس، پیش از این رئیس سازمان خصوصی سازی با اعلام خبر فروش بلوکی باقی مانده سهام دولتی این دو شرکت خودروسازی، گفته بود، منتظر قیمت گذاری سهام این دو شرکت برای فروش سهام این شرکت هاست.

ارسال نظر

تازه ها