کد خبر 131558

بر اساس ابلاغ شرکت توانیر از ۱۵ خرداد محدودیت های مصرف برق و انرژی برای واحدهای تولیدکننده محصولات فولادی و فولادسازان آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد کشانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: شرکت توانیر و شرکت توزیع برق منطقه ای اول خرداد به تولیدکنندگان صنایع فولادی و فولادسازان اعلام کرد محدودیت های انرژی و سهیمه بندی برق تابستان امسال اعمال خواهد شد.

بر اساس ابلاغ شرکت توانیر از ۱۵ خرداد محدودیت های مصرف برق و انرژی برای واحدهای تولیدکننده محصولات فولادی و فولادسازان آغاز خواهد شد. بر اساس این ابلاغ فولادسازان و شرکت های تولیدکننده از نیمه خرداد به بعد به مدت دوهفته تعطیل خواهند شد و پس از آن به مدت دو هفته با ۵۰ درصد ظرفیت مصرفی برق خواهند داشت.

بر اساس این ابلاغیه فولادسازان می توانند در مدت ۱۵ روز با ۵۰ درصد مصرفی برق به تولید محصولات فولادی بپردازند اما از آنجا که مصرف برق تجهیزات، دستگاه ها و ماشین آلات صنایع فولادی بیش از ۵۰ درصد است، ممکن است فولادسازان نتوانند هیچگونه تولیدی داشته باشند و این شرط منجر به توقف تولید و فعالیت های تولیدی شود. /فولادبان

 

ارسال نظر

تازه ها