کد خبر 131073

مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس گفت: قرار است کارگروه مدرسان بازار سرمایه فضای آموزش بورس را ساماندهی کند تا این فضا از وجود افرادی که خلاف اصول حرفه‌ای عمل می‌کنند، پاک شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، آقای اسکندری گفت: در انتخابات کارگروه مدرسان بازار سرمایه بیش از ۷۷ درصد مشارکت کننده حضور داشت. این کارگروه در کنار کمیته راهبری آموزش، به افرادی که علاقمند به ثبت اسم خود در بانک اطلاعات مدرسان بازار سرمایه هستند، کمک می‌کند.

او می‌گوید: افراد علاقمند ابتدا مدارک خود را ارائه و سپس درخواستی مبنی بر اینکه مدرس بازار سرمایه هستند و صلاحیت آن را دارند ارائه می‌کنند. پس از بررسی توسط مدرسان قدیمی بازار سرمایه، در صورت صلاحدید اسامی آن‌ها به بانک اطلاعاتی اضافه می‌شود.

مدیر عامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس گفت: البته هنوز دستورالعملی مبنی بر اینکه افراد منتخب باید چه صلاحیت‌هایی داشته باشند تدوین نشده و زمان تدوین آن مشخص نیست، اما از اولویت‌های کارگروه است.

هدف این اقدام آن است که مدرسان بازار سرمایه فضای آموزش بورس را ساماندهی کنند تا این فضا را از وجود افرادی که خلاف اصول حرفه‌ای عمل می‌کنند، پاک کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

ارسال نظر

تازه ها