کد خبر 129273

اولین عرضه اولیه سال جدید در بورس، امروز با عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام شرکت انتقال داد‌ه‌های آسیاتک (اسیاتک) آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در راستای عمق بخشی به بازار سرمایه و افزایش مشارکت شرکت‌ها در این بازار، امروز نخستین عرضه اولیه سهام یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی در بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه شد.

اولین عرضه اولیه سال جدید در بورس، امروز با عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام شرکت انتقال داد‌ه‌های آسیاتک (اسیاتک) آغاز شد.

اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت انتقال داد‌ه‌های آسیاتک (اسیاتک)

به اطلاع کلیه فعالان محترم بازار سرمایه می‌رساند، پیرو اطلاعیه شماره ۱۸۱/۱۰۶۸۶۴ مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۳۱-روز جاری چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۷– تعداد ۳۰۰ میلیون سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت انتقال داد‌ه‌های آسیاتک در نماد اسیاتک به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

لازم بذکرست: ۱-دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۳۰ می‌باشد.
امکان اصلاح و یا حذف سفارش در این مدت امکانپذیر می‌باشد.
۲-سهمیه در نظر گرفته شده برای هر کد حقیقی و حقوقی حداکثر ۴۰۰ سهم می‌باشد. هر کد معاملاتی تنها مجاز به ارسال یک سفارش می‌باشد.
۳-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده (کف قیمت ۵.۴۶۰ و سقف قیمت ۶.۶۶۰ ریال می‌باشد) جهت ثبت سفارش امکانپذیر می‌باشد و ورود سفارش بصورت گروهی مجاز نمی‌باشد.
کلیه مشتریان برخط نیز می‌توانند با توجه به شرایط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمایند.
پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قیمت با توجه به وضعیت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده ۱۷ دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران مصوب ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحات بعدی آن خواهد بود. مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران.

ارسال نظر

تازه ها