کد خبر 124907

طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال "صندوق سرمایه­ گذاری پالایشی یکم" در جلسه مجمع که در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ۲۰ بهمن ماه تشکیل خواهد شد، در مورد پرداخت سود به سرمایه‌گذاران از محل سودهای تقسیمی دریافت شده سهام موجود در پورتفوی صندوق تصمیم گرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس تهران، صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم با نماد پالایش که دومین صندوق ETF واگذار شده توسط دولت می ­باشد، مطابق اطلاعیه منتشره در سامانه کدال قصد دارد، در صورت تصویب در مجمع صندوق اقدام به تقسیم سود کند.

طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال "صندوق سرمایه­ گذاری پالایشی یکم" از کلیه دارندگان واحدهای ممتاز، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان واحدهای ممتاز و همچنین نماینده و یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می‌کند، در جلسه مجمع که در ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ۲۰ بهمن ماه تشکیل خواهد شد، شرکت کنند.

همچنین دستور جلسه تصمیم‌گیری در مورد پرداخت سود به سرمایه‌گذاران از محل سودهای تقسیمی دریافت شده سهام موجود در پورتفوی صندوق است.

پرتفوی صندوق پالایشی یکم متشکل از سهام چهار شرکت شامل سهام پالایشگاه ­های تهران، تبریز، اصفهان و بندر عباس است، به طوری که این شرکت‌ها مطابق با آخرین صورت­ های مالی منتشره در سامانه کدال در سال مالی قبل عملکرد مناسبی داشته‌­اند./ فارس

ارسال نظر

تازه ها