کد خبر 121379

مدیر سرویس‌های سرمایه‌گذاری آپ مطرح کرد:

کنترل نوسانات هیجانی معاملات روزانه سهام با سبدگردانی سرمایه‌های 10 میلیون تومانی/ فراخوانی اطلاعات سجام سهامداران با استفاده از کد ملی

مدیر محصول سرویس‌های سرمایه‌گذاری‌های آپ، در تشریح طرح «مدیریت سرمایه برای همه» تصریح کرد: یکی از مزایای این طرح در بازار سرمایه، کنترل نوسانات هیجانی معاملت روزانه از سوی سهامداران حقیقی است که به صورت مستقیم سرمایه‌گذاری می‌کنند.

کنترل نوسانات هیجانی معاملات روزانه سهام با سبدگردانی سرمایه‌های 10 میلیون تومانی/ فراخوانی اطلاعات سجام سهامداران با استفاده از کد ملی

به گزارش خبرنگار بااقتصاد، الهام موسوی‌نسب، در جم خبرنگاران، اظهار کرد: این محصول به نفع سرمایه‌گذار و بازار سرمایه خواهد بود و نوسانات روانشناختی بازار را کاهش می‌دهد. همچنین کاربران نیز سود بهتر و زیان کمتری را  حاصل می‌کنند.

وی رونمایی و اجرای این طرح را کار مشترک بین شرکت آسان‌پرداخت و شرکت سبدگردان آرمان‌اقتصاد اعلام کرد و افزود: پیش از این سبدگردانی در بازار سهام تنها در اختیار سرمایه‌گذارانی بوده است که با مبالغ 500 میلیون تومان به بالا سرمایه‌گذاری کرده بودند اما اپلیکیشن آپ به دلیل تعداد بالای کاربران، این سرویس را به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری در اختیار سرمایه‌گذاران با سبد 10 میلیون تومانی قرار می‌دهد.

موسوی نسب بااشاره به سایر مزیت‌های این طرح، گفت: این برنامه برای کاربران با کمترترین سرمایه، خدمات سبدگردانی را ارایه می‌دهد. در این پروسه همچنین، حداقل ورود اطلاعات با استفاده از کد ملی کاربران، زیرساخت‌های سجام اطلاعات سهامداران فراخوانی می‌شود و بدین ترتیب کار سرعت بیش‌تری می‌گیرد.

به گفته موسوی‌نسب، این سرویس در هفته جاری آغاز به کار خواهد کرد و برای کسانی که سرمایه‌های خُرد دارند و می‌خواهند از خدمات سبدگردانی استفاده کنند، خدمات مناسبی را در بازار سرمایه ارایه می‌دهد تا افراد بتوانند به‌طور غیر مستقیم سبدهای خود را حرفه‌ای و توسط سبدگردان‌ها مدیریت کنند.

خبرنگار: مولود غلامی

 

 

ارسال نظر

تازه ها