کد خبر 116793

در روز جاری ۵۰۶ تن سبد میلگرد مخلوط شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش که با قیمت ۱۵۴ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شده بود با همان نرخ پایه به فروش رسید و شرکت پتروشیمی آبادان نیز موفق شد ۴۰۵ تن پلی وینیل کلراید (پی وی سی) خود با گرید S۷۰ را به قیمت ۲۲۱۱ دلار به فروش برساند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، تالار صادراتی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه شاهد معاملات جذاب حوزه پتروشیمی و فلزی بود به گونه ای که سبد میلگرد مخلوط شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش و پلی وینیل کلراید (PVC) شرکت پتروشیمی آبادان با استقبال خریداران مورد معامله قرار گرفت.

به این ترتیب در روز جاری ۵۰۶ تن سبد میلگرد مخلوط شرکت صنایع فولاد کاوه تیکمه داش که با قیمت ۱۵۴ هزار ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه شده بود با همان نرخ پایه به فروش رسید و شرکت پتروشیمی آبادان نیز موفق شد ۴۰۵ تن پلی وینیل کلراید (پی وی سی) خود با گرید S۷۰ را به قیمت ۲۲۱۱ دلار به فروش برساند.

پی وی سی این شرکت با قیمت ۲۱۸۰ دلار عرضه شده بود و به واسطه رقابت ۷۲۰ تنی با رشد ۱.۴۱ درصدی تا ۲۲۱۰ دلار افزایش یافت.

گفتنی است میلگرد پس از وقفه چند ساله برای نخستین بار ۱۱ خرداد ماه سال جاری مجددا پا به تالار صادراتی بورس کالا گذاشت و تا به امروز ۱۵۱۸ تن از این محصول در این تالار مورد معامله قرار گرفت.

همچنین از ابتدای سال جاری میزان حجم معاملاتی پی وی سی در تالار صادراتی بورس کالای ایران به ۱۰ هزار و ۵۱۲ تن رسیده است که گویای استقبال خوب فعالان بازار از این محصول صادراتی است./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها