کد خبر 114810

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، اعلام کرد: مجلس از شفافیت نهادهای مالی استقبال می کند و معتقد است که شفافیت باید در تمام ارکان بازار اتفاق بیفتد، اول باید این شفافیت را در صورت‌های مالی به صورت واقعی نه دستکاری شده ایجاد کرد.

به گزارش بااقتصاد، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه انتشار صورت‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، اقدام خوبی در جهت تقویت شفافیت در بازار سرمایه است، گفت: مهمترین گام در بازار سرمایه  ایجاد اعتماد بین فعالان بازار و سرمایه گذاران است.

غلامرضا مرحبا افزود: نهادهای مالی باید ضمن انتشار صورت‌های مالی، گام مهم دیگری در جهت ایجاد شفافیت و اعتماد در جامعه سر لوحه کارهای خود قرار دهند.

وی اعلام کرد: همزمان با انتشار صورت‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، مجلس شورای اسلامی از این اقدام به منظور ایجاد اعتماد در بازار سرمایه بسیار استقبال و آمادگی خود را برای حمایت از آن اعلام کرد.

نماینده مردم آستارا در مجلس ادامه داد: مجلس شورای اسلامی بر صورت‌های مالی سازمان‌ها واقف است و از نهادهای مالی می‌خواهد تا اسناد مالی خود را واقعی کرده و در انتشار صورت‌های مالی غفلت نکنند.

مرحبا تاکید کرد: سازمان و نهادهای مالی باید ضمن انتشار صورت‌های مالی، گام مهم یعنی ایجاد شفافیت و  اعتماد در جامعه را سر لوحه کارهای خود قرار دهند./ سنا

 

ارسال نظر

تازه ها