کد خبر 114705

شرکت ریل‌پردازنوآفرین روز دوشنبه 22 شهریورماه برای اولین‌بار بر مبنای دستورالعمل جدید عرضه‌های اولیه و با کشف قیمت توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عرضه اولیه 5 درصد سهام شرکت ریل‌پردازنوآفرین روز دوشنبه 22 شهریورماه برای اولین‌بار بر مبنای دستورالعمل جدید عرضه‌های اولیه و با کشف قیمت توسط صندوق‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود

بر اساس دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق‌بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می‌رساند سهام شرکت مذکور به سرمایه‌گذاران واجد شرایط عرضه می‌شود. منظور از سرمایه‌گذاران واجد شرایط صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است. 

همچنین از روز دوم صندوق‌های سرمایه‌گذاری تا 50 درصد دارایی که خریداری کرده‌اند را می‌توانند به فروش برسانند سرمایه‌گذاران حقیقی هم می‌توانند اقدام به خرید سهام مذکور در معاملات ثانویه کنند.

بدین ترتیب 5 درصد سهام شرکت ریل پرداز نوآفرین دوشنبه 22 شهریور 1400 در دامنه قیمتی بین 2727 تا 3333 ریال عرضه اولیه می شود. حداکثر سهام قابل خریداری برای هر کد 74 میلیون سهم می باشد و این سهم فقط برای صندوق ها اختصاص داده خواهد شد.

15

16

ارسال نظر

تازه ها