کد خبر 114685

۹۶ تن پلی کربنات ۱۰۱۲UR و ۶۰ تن اپوکسی رزین مایع E۰۶ SPL به ترتیب به قیمت های علی الحساب ۹۷۰ هزار و ۷۴۷ ریال و یک میلیون و ۱۷۸ هزار و ۵۸۰ ریال به ازای هر کیلوگرم با پریمیوم صفر معامله شدند و قیمت نهایی معادل آخرین قیمت اعلامی دفتر توسعه صنایع پایین دستی قبل از معامله نهایی به علاوه پریمیوم است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت پتروشیمی خوزستان دو محصول پلی کربنات و اپوکسی رزیل مایع را در قالب قرارداد کشف پریمیوم در بورس کالا به فروش رساند.

بر این اساس ۹۶ تن پلی کربنات ۱۰۱۲UR و ۶۰ تن اپوکسی رزین مایع E۰۶ SPL به ترتیب به قیمت های علی الحساب ۹۷۰ هزار و ۷۴۷ ریال و یک میلیون و ۱۷۸ هزار و ۵۸۰ ریال به ازای هر کیلوگرم با پریمیوم صفر معامله شدند و قیمت نهایی معادل آخرین قیمت اعلامی دفتر توسعه صنایع پایین دستی قبل از معامله نهایی به علاوه پریمیوم است.

این حجم از کالا در حالی در قالب قرارداد کشف پریمیوم به فروش رسید که تاریخ معامله نهایی قرارداد ۱۶ آذر ماه سال جاری خواهد بود.

همچنین تاریخ تحویل قرارداد کشف پریمیوم محصولات مربوطه، ۲۱ آذر ماه سال جاری اعلام شده است. نوع تسویه معاملات نیز به صورت نقدی یا اعتباری و اعتبار به صورت ضمانت بانکی بوده و مهلت تسویه کشف پریمیوم ۳ روز کاری بعد از معامله نهایی تعیین شده است./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها