کد خبر 112454

وزارت نیرو در یک اطلاعیه مهم و فوری اعلام کرد شرکت‌های سیمانی که محصولات خود را در بورس کالا عرضه می‌کنند در اولویت وصل شدن برق قرار گرفتند.

به گزارش پایگه خبری بااقتصاد، با تصمیم ستاد فرماندهی اوج بار و وزارت نیرو و وزارت صمت، شرکت های سیمانی که اقدام به عرضه محصولاتشان در بورس کالای ایران و عرضه به بازار کرده اند، براساس اطلاعیه شماره ٢٣ شرکت توانیر (بسیار مهم و فوری در تاریخ ٧ مردادماه) از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح ۷۰% دیماند مصرفی و از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ معادل ۳۰% دیماند مصرفی مجاز به مصرف هستند.

 در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تصمیمات متخذه در ستاد فرماندهی اوج بار و هماهنگی وزارت نیرو و صمت، شرکت های سیمانی زیر که اقدام به ارائه محصول در بازار نموده اند تا اطلاع ثانوی از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح ۷۰% دیماند مصرفی و از ساعت ۸ صبح الی ۲۴ معادل ۳۰% دیماند مصرفی مجاز به مصرف هستند.

براساس این اطلاعیه شرکت های سیمان ساوه،صوفیان، آذرآبادگان خوی، ارومیه،آبیک، فارس نو، کردستان، فیروزکوه، شمال، مازندران، درود، شاهرود، توسعه ماهان کرمان، خوزستان، سپاهان، بجنورد، تهران، دشتستان، قائن، منددشتی، خزر، اردستان، داراب، شرق، خاش، کرمان و بهبهان مشمول این اطلاعیه می شوند.  روز گذشته ۵۰۶ هزار تن سیمان در بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.

۲۷شرکت سیمانی عرضه کننده در بورس کالا در اولویت وصل برق قرار گرفتند

 

ارسال نظر

تازه ها