کد خبر 111303

در جریان معاملات هفته گذشته

در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مالی بورس کالای ایران یک میلیون و ۶۰۹ هزار گواهی سپرده کالایی بر پایه دارایی های سکه، زعفران نگین و پوشال، زیره سبز و پسته فندقی و بادامی خرید و فروش شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مالی بورس کالای ایران یک میلیون و ۶۰۹ هزار گواهی سپرده کالایی بر پایه دارایی های سکه، زعفران نگین و پوشال، زیره سبز و پسته فندقی و بادامی خرید و فروش شد تا ارزش تقریبی ۸۶۹ میلیارد و ۲۸۸ میلیون ریالی برای آن به ثبت برسد؛ در این هفته ۸۳۷ هزار گواهی سپرده زعفران نگین دست به دست شد.

طی معاملات هفته منتهی به ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰، تعداد ۷۰۶ هزار و ۵۰۰ گواهی سپرده سکه طلا به ارزشی حدود ۷۵۲ میلیارد و ۲۷۴ میلیون ریال دست به دست شد. معامله ۸۳۷ هزار و ۸۰۵ گواهی سپرده زعفران نگین نیز ارزش تقریبی ۱۰۹ میلیارد ریالی را در پی داشت. معامله گران با دادوستد ۶۴ هزار و ۳۵۵ گواهی سپرده زعفران پوشال ارزش بیش از ۶.۳ میلیارد ریالی را برای این دارایی پایه ثبت کردند. ارزش معامله ۴۲۷ گواهی سپرده پسته فندقی و بادامی نیز در مجموع به ۷۹۵ میلیون ریال نزدیک شد. در جریان معاملات هفته ای که گذشت، ۷۰۸ گواهی سپرده زیره سبز نیز در حالی مورد معامله قرار گرفت که ارزشی نزدیک به ۴۹۹ میلیون ریال در بازار رقم خورد.

ارسال نظر

تازه ها