کد خبر 111152

در جلسه معاملاتی دیروز ۱۵ تیر ماه در بازار عمده فروشی برق بورس انرژی ایران شاهد معامله ۱۴۹ هزار و ۲۰۰ قرارداد معادل ۳ میلیون و ۵۸۴ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۲ میلیارد و ۸۲۴ میلیون و ۵۲۸ هزار ریال بود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جلسه معاملاتی دیروز ۱۵ تیر ماه در بازار عمده فروشی برق بورس انرژی ایران شاهد معامله ۱۴۹ هزار و ۲۰۰ قرارداد معادل  ۳ میلیون و ۵۸۴ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۲ میلیارد و ۸۲۴ میلیون و ۵۲۸ هزار ریال بود. شایان ذکر است در روز گذشته نماد بارپایه با متوسط قیمت ۷۸۸ ریال بر کیلووات ساعت معامله گردید. 

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ گشایش یافتند.

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه و نمادهای بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ پایان جلسه معاملاتی امروز متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

همچنین امروز در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سمیعا۰۰۲) ۷۴ هزار و ۳۱۱ قرارداد با ارزشی بالغ بر ۹۹۹ میلیارد و ۹۹۹ میلیون و ۴۱۱ هزار و ۴۵۰ ریال و در نماد (سنفت۰۰۹)  ۵۷۷۰ قرارداد با ارزش ۹۰ میلیارد و ۱۱۵ میلیون ۸۶۰ هزار ریال و در نماد (سحرا۰۲۱) ۴۰۸ هزار و ۸۰ قرارداد با ارزش ۱۲۰۱ میلیارد و ۸۶۷ میلیون و ۱۴ هزار ریال و در نماد (سنفت ۰۰۱) ۱۶۹۶ و با ارزش ۲۰ میلیارد و ۸ میلیون ۹۸۴ هزار ریال معامله شد./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها