کد خبر 110616

امروز ۷ تیر ماه ۳ هزار تن آهن اسفنجی مجتمع فولاد میانه از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه شد که در استقبال خریداران کل این محموله مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در ادامه ورود تولیدکنندگان آهن اسفنجی به بورس کالای ایران، امروز ۷ تیر ماه ۳ هزار تن آهن اسفنجی مجتمع فولاد میانه از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه شد که در استقبال خریداران کل این محموله مورد معامله قرار گرفت.

عرضه امروز آهن اسفنجی از سوی مجتمع فولاد میانه با تقاضای ۶ هزارتنی از سوی خریداران همراه شد و با رقابت صورت گرفته، قیمت پایانی به ۸۷ هزار و ۷۵۹ ریال در هر کیلوگرم رسید.

قیمت پایه این محموله ۸۷ هزار و ۲۰۰ ریال در هر کیلوگرم بود و با رقابتی که شکل گرفت افزایش ۰.۶۴ درصدی قیمت رقم خورد.

گفتنی است، معاملات آهن اسفنجی از ابتدای امسال و در راستای تاکید بر عرضه زنجیره بالادست فولاد در بورس کالا از سر گرفته شد که با استقبال معامله گران مواجه شده است. براساس آمارهای معاملاتی از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا امروز ۸۱ هزار تن آهن اسفنجی در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفته که ارزش معاملات این محصول بالغ بر ۶ هزار و ۸۵۸ میلیارد و ۹۵۴ میلیون ریال بوده است./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها