کد خبر 108872

در جلسه معاملاتی دیروز ۸ خرداد ماه، در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران، ۳۳ هزار و ۴۰۰ قرارداد معادل ۵ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۲۰۰ کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از ۴ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال توسط شرکت‌ تولید نیروی برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی و خرداد ۱۴۰۰ عرضه و مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جلسه معاملاتی دیروز ۸ خرداد ماه، در بازار فیزیکی برق بورس انرژی ایران، ۳۳ هزار و ۴۰۰ قرارداد معادل ۵ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۲۰۰ کیلووات ساعت برق به ارزش بیش از ۴ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال توسط شرکت‌ تولید نیروی برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی و خرداد ۱۴۰۰ عرضه و مورد معامله قرار گرفت.

در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق)  نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ و ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ و ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ و نمادهای بار پیک هفتگی، بار پایه هفتگی، میان باری هفتگی و کم باری هفتگی ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ گشایش یافتند.

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ پایان جلسه معاملاتی دیروز متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

همچنین روز گذشته در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سمیعا۰۰۲) ۴ هزار قرارداد با ارزشی بالغ بر ۵۲ میلیارد و ۴۳۴ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال و در نماد (سنفت۰۰۹) ۳۳۰۰ قرارداد با ارزش ۵۰ میلیارد و ۸۷۰ میلیون و ۳۲۵ هزار ریال معامله شد./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها