کد خبر 108820

طی هفته گذشته رقم خورد؛

در هفته منتهی به ۷ خرداد ماه ۵۹۷ هزار و ۷۲۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۲ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در هفته منتهی به ۷ خرداد ماه ۵۹۷ هزار و ۷۲۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۲ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۵۴ هزار و ۲۶۶ تن انواع کالا به ارزش ۳۹ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۱۶۹ هزار و ۷۵۶ تن فولاد، ۴ هزار و ۶۶۰ تن مس، ۳ هزار و ۲۴۰ تن آلومینیوم، ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۳۰ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۴۵ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن، ۲۱ هزار و ۴۶۰ تن خاک روی و ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی معامله شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۴۲ هزار و ۷۷۹ تن انواع کالا به ارزش ۴۳ هزار و ۳۲ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۱۱۶ هزار و ۵۰۰ تن وکیوم باتوم، ۶۴ هزار و ۹۲۹ تن قیر، ۸۲ هزار و ۱۵۴ تن مواد پلیمری، ۳۹ هزار و ۳۵۶ تن مواد شیمیایی، ۳۹ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۲ هزار و ۱۵۶ تن روغن پایه و یک هزار و  ۸۹۰ تن گوگرد معامله شد.

همچنین ۶۸۲ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها