کد خبر 108798

در جلسه معاملاتی امروز شنبه ۸ خرداد ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۱۱۲،۰۰۰کیلووات در هر ساعت برق توسط شرکت‌ تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی خرداد ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جلسه معاملاتی امروز شنبه ۸ خرداد ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، ۱۱۲،۰۰۰کیلووات در هر ساعت برق توسط شرکت‌ تولید برق پرند مپنا و شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر برای دوره تحویل هفتگی خرداد ۱۴۰۰ عرضه خواهد شد.

در جلسه معاملاتی روز چهارشنبه ۵ خرداد ماه در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر در بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در نماد (سنفت۹۰۰)۱۳۳ هزار و ۲۵۰ قرارداد با ارزشی بالغ بر ۲۰۴۹ میلیارد و ۹۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و نماد (سمیعا۰۰۲) ۲۵ هزار و ۳۹۶ قرارداد با ارزش ۳۳۲ میلیارد و ۴۷۸ میلیون و ۸۳ هزار و در نماد (سحرا ۰۲۲) ۱۷۵ هزار قرارداد با ارزش ۵۲۳ میلیارد و ۷۶۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و در نماد (سنفت ۰۰۱) ۳۰۱۰ قرارداد با ارزش ۳۵ میلیارد و ۸۶ میلیون و ۵۱۶ هزار و ۵۰۰۰ معامله شد.

خاطر نشان می گردد، در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق)  نمادهای بارپیک روزانه، بارپایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ گشایش یافتند.

همچنین در بازار عمده فروشی برق و بازار مصرف کنندگان بزرگ برق (بازار خرده فروشی برق) نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه، نمادهای  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ و ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ و ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ پایان جلسه معاملاتی روز چهارشنبه متوقف و فرآیند تحویل آن ها آغاز شد.

همچنین در بازار عمده فروشی برق ۳۱۳ هزار و ۵۰۰ قرارداد با ارزش ۱۰ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال معامله شد.

ارسال نظر

تازه ها