کد خبر 107944

طی هفته گذشته رقم خورد؛

در هفته منتهی به ۲۴ اردیبهشت ماه ۶۳۱ هزار و ۸۷۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۲ و ۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در هفته منتهی به ۲۴ اردیبهشت ماه ۶۳۱ هزار و ۸۷۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۸۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۲ و ۴ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۳۲ هزار و ۸۸۴ تن انواع کالا به ارزش ۴۵ هزار و ۶۱ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۱۹۱ هزار و ۸۲۴ تن فولاد، ۶ هزار و ۸۸۰ تن مس، ۶۶۰ تن آلومینیوم، ۱۲۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۳۳ هزار تن کنسانتره سنگ آهن، ۴۰۰ تن کک و ۳ کیلوگرم شمش طلا معامله شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۹۶ هزار و ۵۷۸ تن انواع کالا به ارزش ۴۲ هزار و ۱۸۸ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۲۰۳ هزار و ۳۰۰ تن وکیوم باتوم، ۶۴ هزار و ۱۶۲ تن قیر، ۵۵ هزار و ۶۸۰ تن مواد پلیمری، ۲۸ هزار و ۹۸۴ تن مواد شیمیایی، ۴۰ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، یک هزار و ۹۲۷ تن روغن پایه، ۱۵۰ تن عایق رطوبتی، ۵۰۰ تن سلاپس واکس، ۸۰ تن آرگون و یک هزار تن گوگرد معامله شد.

همچنین ۲ هزار و ۴۱۷ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

 

ارسال نظر

تازه ها