کد خبر 107777

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار:

محمدعلی دهقان دهنوی با بیان اینکه شورای عالی بورس با راه اندازی تامین سرمایه خلیج فارس موافقت کرد گفت: از آنجا که این امر، موضوعی جدید در بازار سرمایه به شمار می رود باید ابتدا در یک محیط آزمون، فعالیت خود را انجام دهند تا قوانین لازم وضع شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدعلی دهقان دهنوی با بیان اینکه شورای عالی بورس با راه اندازی تامین سرمایه خلیج فارس موافقت کرد گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای توسعه بازار سرمایه، افزایش نهادهای مالی و تسریع در اعطای مجوزها را در دستور کار دارد و از آنجا که مجوز تامین سرمایه ها باید به تایید شورای عالی بورس برسد، دیروز این شورا، با راه اندازی تامین سرمایه خلیج فارس، موافقت کرد.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: همچنین راه اندازی سندباکس یا محیط آزمون برای کسب و کارهای نوآورانه مبتنی بر فناوری های جدید در بازار سرمایه در دستور کار قرار گرفت.

دهقان دهنوی افزود: از آنجا که این امر، موضوعی جدید در بازار سرمایه به شمار می رود و قوانین و مقررات فعلی پاسخگوی نیازهای این شرکت ها نیست، باید ابتدا در یک محیط آزمون، فعالیت خود را انجام دهند تا متناسب با فعالیتشان، قوانین لازم وضع شود./سنا

 

ارسال نظر

تازه ها