کد خبر 107430

عضو کمیسیون «صنایع و معادن» مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در سخنانی اعلام کرد ماهیت بازار سرمایه با ریسک عجین شده است و ما نمی‌توانیم بگوییم که بورس همیشه باید سوده باشد با این حال مسیری که مسئولین دولتی در بورس طی کردند، مسیر اشتباهی بود و باید اصلاح شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مصطفی طاهری با اشاره به رفع مشکلات بازار سرمایه گفت: متاسفانه فرآیند‌های اقتصادی ما ایرادات فراوانی دارند.

 
وی تصریح کرد: در زمانی که کل بازار سرمایه رشد کرد، دلیلی برای ارزش سهام برخی شرکت‌ها که تعطیل بودند و حتی رشد نداشتند، وجود نداشت، بنابراین وقتی ارزش سهام برخی شرکت‌ها در مقطعی بی دلیل بالا می‌رفت، در شرایط فعلی هم باید این اتفاقات رخ می‌داد.
 
این نماینده مجلس با بیان اینکه در زمان رشد ارزش سهام در بورس ما هشدار‌های جدی را به مردم می‌دادیم، اظهار داشت: به واقع افرادی که به بازار سرمایه وارد می‌شوند باید اطلاعات درستی از این بازار داشته باشند و در این زمینه تعجیل نکند.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: البته ماهیت بازار سرمایه با ریسک عجین شده است و ما نمی‌توانیم بگوییم که بورس همیشه باید سوده باشد با این حال مسیری که مسئولین دولتی در بورس طی کردند، مسیر اشتباهی بود و باید اصلاح شود.

منبع: میزان 

ارسال نظر

تازه ها