کد خبر 106218

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی

رئیس مجلس در سخنانی در جلسه امروز مجلس گفت به همه همکاران و مردم عزیز اطمینان میدهم که همه سعی و تلاش خود را به کار گیریم تا بتوانیم با اخذ تصمیماتی به این حوزه کمک کرده و نگرانی سهامداران بازار سرمایه و بورس را برطرف کنیم

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی خطاب به دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشحالم که با پیگیری مجلس و جنابعالی قرار است موضوع بورس و مشکلات مردم در این حوزه در جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس یازدهم با بیان اینکه شما می توانید نقش موثری در جلسه مذکور داشته باشید، افزود: در حال حاضر 46 میلیون نفر از هموطنانمان درگیر مشکلات بورس هستند و باید زمینه ای فراهم شود که نگرانی و دغدغه آنها رفع شود؛ یکی از رسالت های سران قوا و مجلس تحقق این مهم است.

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: از آنجا که بورس موضوع مهمی است، با اولویت در دستور اولین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا است.

رئیس نهاد قانونگذاری کشورمان اضافه کرد: به همه همکاران و مردم عزیز اطمینان میدهم که همه سعی و تلاش خود را به کار گیریم تا بتوانیم با اخذ تصمیماتی به این حوزه کمک کرده و نگرانی سهامداران بازار سرمایه و بورس را برطرف کنیم.

منبع: خانه ملت 

ارسال نظر

تازه ها