کد خبر 106148

شرکت بازرگانی دولتی ایران جزییات تامین و تدارک روغن خام مورد نیاز کشور از محل واردات با ارز ۴۲۰۰ تومانی در سال ۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، طبق آمار و اطلاعات در سال ۱۳۹۹ به میزان یک میلیون و ۹۷۰ هزار تن روغن خام از محل ذخایر راهبردی کشور، واردات بخش خصوصی و استحصال از دانه‌های وارداتی و داخلی برای صنعت روغن نباتی تدارک دیده شده است که با احتساب بیش از ۱۰۰ هزار تن موجودی ابتدای دوره این صنایع بیش از ۲ میلیون و ۷۰ هزار تن روغن مورد نیاز کارخانجات روغن نباتی تأمین و تدارک شده است.

شرکت بازرگانی دولتی ایران به‌منظور شفاف‌سازی نسبت به تأمین و تدارک روغن خام مورد نیاز کشور از محل واردات با ارز (۴۲۰۰۰ ریالی) بدینوسیله جدول میزان روغن تخصیص یافته به کارخانه‌های تولید روغن نباتی سراسر کشور را برای استحضار مردم شریف و فهیم کشورمان منتشر می‌کند. این جدول کلیه آمار و ارقام تأمین و تدارک روغن خام برای کارخانه‌های روغن نباتی در سال گذشته را به وضوح نشان می‌دهد.

ضمناً اطمینان می‌دهد که زنجیره تأمین، پروژه تأمین و تدارک کالاهای اساسی در سال ۱۴۰۰ با قدرت و شتاب افزون‌تر جریان خواهد یافت. همچنانکه از آغاز سال جدید تا ۲۵ /۱ /۱۴۰۰ حدود ۲۶۰ هزار تن روغن خام برای کارخانجات تأمین و تدارک شده است که جدول آن نیز برای آگاهی همه مردم عزیز ایران اسلامی منتشر می‌شود.

فایل اسامی شرکت ها به پیوست زیر است:

 

دانلود فایل
ارسال نظر

تازه ها