کد خبر 105740

مدیرعامل سمات:

مدیرعامل سمات از سهامداران عدالت خواست تا با ثبت نام در سجام، در مجامع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی شرکت کنند و گفت: مجمع اول ۱۴ استان در سال ۹۹ برگزار شد و به حد نصاب نرسید اما مجمع دوم با هر تعداد سهامدار برگزار می‌شود.

به گزارش بااقتصاد، حسین فقیهی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی سهام عدالت، در نشست خبری برگزاری مجامع این شرکت، تصریح کرد: مجمع اول ۱۴ استان در سال ۹۹ برگزار شد، اما حد نصاب لازم را به دست نیاورد و مجمع دوم با هر تعداد سهامدار برگزار می‌شود.

وی افزود: از تمامی سهامداران عدالت دعوت می‌کنیم با سجامی شدن و احراز هویت، در این مجامع شرکت کنند تا با اکثریت آرا کاندیدای مورد نظر و دارای صلاحیت انتخاب شود.

مدیرعامل سمات با اشاره به وضعیت سهام عدالت اموات نیز، اظهار کرد: تاکنون سهام عدالت اموات به ۱۲۰هزار وارث واگذار شده است و با توجه به اینکه در شرایط کرونا قرار داریم، امکان مراجعه حضوری برای واگذاری سهام عدالت اموات وجود ندارد.

فقیهی، افزود: واگذاری سهام عدالت اموات به وراث نیازمند گواهی انحصار وراثت است و هنوز بسیاری از مشمولان و وراث در این مرحله قرار دارند. تنها تعداد کمی از وراث گواهی انحصار وراثت را دریافت کرده اند و فعلا مشخص نیست وراث این سه میلیون نفر متوفی چه کسانی هستند. بنابراین امکان انتقال سهام وجود ندارد.

 

ارسال نظر

تازه ها