کد خبر 104430

سرپرست مدیریت عملیات عرضه بورس کالای ایران، با انتشار اطلاعیه‌ای، برنامه زمان‌بندی عرضه کالاها را در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ اعلام کرد.

به گزارش بااقتصاد، در این اطلاعیه آمده است: عرضه محصولات در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ و ایام نوروز سال ۱۴۰۰ (از هفتم تا یازدهم فروردین ماه) به شرح ذیل می باشد:

براساس این اطلاعیه، آخرین روز عرضه تمامی محصولات صنعتی، پتروشیمی و فرآورده های نفتی در سال ۱۳۹۹ تا روز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه خواهد بود.

بدین ترتیب، آخرین معاملات ورق در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا در روزهای شنبه ۲۳ اسفند ماه و یکشنبه ۲۴ اسفند ماه بوده و در معاملات شمش بلوم و تختال و معاملات میلگرد و تیرآهن به ترتیب در روزهای دوشنبه ۲۵ اسفند ماه و ۲۶ اسفند ماه پیگیری خواهند شد. در تالار پتروشیمی نیز محصولات غیر بهین یابی در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده و محصولات بهین یابی شامل پلی پروپیلن ها و پلی وینیل کلراید در روز دوشنبه هفته پیش رو و سایر پلیمرها و شیمیایی ها در روز سه شنبه عرضه خواهند شد. 

گفتنی است؛ بورس کالا در روز ۷ فروردین هیچ گونه عرضه ای نخواهد داشت و عرضه ورق در تالار صنعتی و معدنی در روز یکشنبه ۸ فروردین، شمش بلوم در روز سه شنبه ۱۰ فروردین و میلگرد و تیرآهن در روز چهارشنبه ۱۱ فروردین خواهد بود.

24372

عرضه اسلاک واکس و روغن مربوط به تالار فرآورده های نفتی به ترتیب در یکشنبه ۸ فروردین و سه شنبه ۱۰ فروردین و عرضه محصولات غیر بهین یابی در تالار پتروشیمی روز یکشنبه ۸ فروردین خواهد بود. علاوه بر این عرضه محصولات پلیمری بهین یابی در تالار پتروشیمی روز سه شنبه ۱۰ فروردین ماه و عرضه محصولات شیمیایی بهین یابی چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه است.

24373

 

 

ارسال نظر

تازه ها