کد خبر 104256

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در سخنانی از افزایش 225 درصدی ظرفیت آزمون های گواهی نامه های حرفه ای بازار سرمایه در پی دستور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بهنام بهزادفر مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: در این دوره با توجه به شرایط بازار سرمایه و توسعه کمی نهادهای مالی فعال، تعداد متقاضیان شرکت در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه افزایش چشمگیری داشته و پس از یک مرحله ثبت نام در مراحل ابتدایی بنا به دستور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، مجددا افزایش ظرفیت صورت گرفته است.

وی همچنین با بیان اینکه ثبت نام مجدد آزمون‌های سال جدید از شنبه ۱۶ اسفند ماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت، گفت: در حال حاضر امکان ثبت نام آزمون های حرفه ای بازار سرمایه برای داوطلبان میسر است؛ ظرفیت کل در گام اول ۱۸۵۰ نفر بوده که بنا به دستور رئیس سازمان با افزایش ۲۲۵ درصدی رو به رو شده و این ظرفیت به ۶۰۰۰  نفر رسیده که هنوز هم تکمیل نشده است.

بهزادفر در خصوص لزوم رعایت پیش‌نیاز تمامی آزمون‌ها عنوان کرد: لازم است تمامی داوطلبان پیش از انتخاب آزمون، قوانین پیش‌نیاز و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنند. وی همچنین تأکید کرد: برابر خط مشی سازمان و به منظور حفظ سلامتی تمامی داوطلبان، کلیه آزمون‌ها در محل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و با فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود.

جهت اطلاع از برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها به تارنمای مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار به نشانی icmc.seo.ir مراجعه کنید.

منبع: سنا 

ارسال نظر

تازه ها