کد خبر 101147

با اعلام عضو هیأت رئیسه مجلس

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه توئیتر خود از تصویب اساسنامه واگذاری باشگاه استقلال تهران بر اساس فرمت سازمان بورس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص مراحل واگذاری باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: روز گذشته در جلسه هیأت واگذاری اصل ۴۴ قانون اساسی اساسنامه باشگاه استقلال تهران براساس فرمت اعلام شده سازمان بورس تصویب شد تا به زودی همراه با تیم پرسپولیس در بورس به هواداران و مردم  واگذار شود.

گفتنی است، چند روز پیش معاون سازمان خصوصی سازی گفته بود در جلسه این هفته هیات واگذاری اساسنامه اصلاحی مطابق با فرمت سازمان بورس برای شرکت های سهامی عام مطرح و پس از تصویب متعاقبا اقدامات بعدی جهت ثبت انجام خواهد شد.

ابوالقاسم شمس جامخانه خاطرنشان کرد: مجمع عمومی عادی سالیانه جهت تصویب صورت های مالی ۳۱ خرداد ۹۹ پرسپولیس چهارشنبه هفته گذشته برگزار و مجمع عادی سالیانه شرکت استقلال برای تصویب صورت های مالی ۳۱ خرداد ۹۹ برگزار و به تصویب رسید. به موازات این اقدامات مشاور پذیرش دو شرکت، کارهای خود را پیش می برند. مشاور پذیرش پرسپولیس اقدامات خوبی انجام داد. امیدنامه ها تکمیل شده و بودجه سنوات آتی و سایر الزامات پذیرش در فرابورس انجام شده است. نهایتاً تا آخر این هفته اطلاعات در سامانه فرابورس بارگذاری می شود و در دو هفته آتی در  هیأت پذیرش فرابورس مطرح خواهد شد و اقدامات بعدی مطابق با نظر فرابورس انجام می شود.

 

ارسال نظر

تازه ها