کد خبر 100986

در معاملات امروز بازار گروه دارویی با جابجایی بیش از 343 میلیون سهم به ارزش تقریبی 1000 میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات بازار را داشت و در این میان نماد برکت با جابجایی 251 میلیون سهم به ارش 710 میلیارد تومان پرارزش‌ترین نماد امروز بازار بود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازار امروز از همان ابتدا با فشار فروش کار خود را آغاز کرد به طوری که شاخص کل بورس در نهایت با بیش از 43 هزار واحد افت به کار خود در معاملات امروز پایان داد.

گروه دارویی امروز بیشترین ارزش معاملات بازار را داشت. اقبال سهامداران به گروه دارویی بعد از آغاز فرآیند آزمایش واکسن کرونا توسط برکت آغاز شد.

در گروه دارویی امروز بیش از 343 میلیون سهم به ارزش 1000 میلیارد تومان جابجا شد و نماد برکت از این گروه نیز بیشترین ارزش معاملات از بین تمامی نمادهای امروز بازار را به خود اختصاص داد. از این 1000 میلیارد تومان در بخش گروه دارویی حدود 710 میلیارد تومان با جابجایی 251 میلیون سهم به نماد «برکت» اختصاص داشت که در معاملات امروز در سقف قیمت روزانه خود معامله شد.

بررسی ورود و خروج نقدینگی از این نماد نشان می‌دهد که میانگین خرید هر کد معاملاتی حقیقی در این نماد نزدیک 19 میلیون تومان و میانگین فروش نیز 29 میلیون تومان بوده است. امروز حقیقی‌ها بیش از 35 میلیارد تومان نقدینگی وارد این نماد کردند که نشان دهنده اقبال سهامداران خرد به این نماد بوده است.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها