کد خبر 100386

روند آغاز معاملات در اولین روز زمستان

پس از روند نوسانی همراه با مثبت و منفی در نمادهای مختلف، شاخص کل هم‌اکنون وارد محدوده سبز شد و افزایش 1500 واحدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازار بورس در روز جاری کار خود را با افزایش عرضه در اکثر نمادهای بزرگ و افزایش تقاضا در بیشتر نمادهای کوچک آغاز کرد. به طوری که شاخص کل و هم‌وزن مسیری خلاف جهت یکدیگر را طی کردند و در حالی که شاخص کل با افت 10 هزار واحدی رو به رو شده بود، شاخص هم‌وزن مسیر صعودی را طی می‌کرد.

هم‌اکنون با گذشت یک ساعت از شروع معاملات، شاخص کل هم‌وزن وارد محدوده مثبت شده است و رنج‌کشی مثبت در اکثر نمادهای شاخص‌سازان را شاهد هستیم.

پالایشی‌ها از جمله اولین نمادهایی بودند که از محدوده منفی 5 تابلو به سمت مثبت حرکت کردند و هم‌اکنون ، شبندر با افزایش بیش از 4 درصدی به قیمت 2946 تومان رسیده و حجم معاملات 19 میلیونی را پشت سر گذاشته است. شتران با قیمت 1218 تومان افزایش بیش از 3 درصدی را نشان می‌دهد و دادوستد 19 میلیون سهم را گذرانده است.شپنا رشد 1 درصدی را پشت سر گذاشته و با قیمت 1492 تومان دادوستد 109 میلیون سهم را نشان می‌دهد. شبریز با قیمت 3220 تومان خریدار دارد و جابجایی 8 میلیون سهم را ثبت کرده است.  در مجموع در گروه فرآورده‌های نفتی تمامی نمادهای در مدار مثبت معامله می‌شوند به جز #شبهرن و #شپاس که با افت 2 درصدی همراه هستند.

 

ارسال نظر

تازه ها