کد خبر 12571

تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای تحقق اهداف سازمان‌ها و رسیدن به چشم‌اندازهای اقتصادی کسب‌وکارها، همواره یکی از دغدغه‌های جدی مدیران بوده و کمبود منابع و نقدینگی و بی ثباتی در بازار ارز سایر بازارهای پولی و مالی، سازمان‌ها را با مسائل جدی‌تر و پیچیده‌تری مواجه نموده است. به‌ویژه ممکن است به دلیل تجربه‌ای مشابه نوسانات اخیر نرخ ارز، گاه شرکت‌ها به دلیل نگرانی از متاثرشدن از شرایط و  یا ورود به دوران ضرردهی، بصورت شتاب‌زده تمرکز خود را از فعالیت اصلی شرکت خارج کرده و با اخذ تصمیمات اشتباه اعم از تهیه مقادیر بالای مواد اولیه یا سرمایه‌گذاری در مسیری اشتباه، بیش از پیش کسب‌وکار خود را با تهدید مواجه کنند.

در شرایط خطیر کنونی، همایش ملی «تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران»، باحضور استادان برجسته علمی و اجرایی از جمله دکتر حسین عبده تبریزی، عضو شورایعالی بورس و اوراق بهادار، دکتر طهماسب مظاهری رئیس کل اسبق بانک مرکزی، دکتر سعید اسلامی بیدگلی دبیر کل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، دکتر علی سنگینیان رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران و تحلیل‌گران ارشد بازارهای طلا و ارز، مسکن و مستغلات و سهام و با هدف ارائه تصویری روشن از چشم‌انداز اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷، شناسایی فرصت‌های موجود در دو حوزه «تامین مالی» و «سرمایه‌گذاری» و ارائه راهکارهای عملیاتی برای سازمان‌ها (به تفکیک شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ)، برگزار می‌گردد.

مدیران عامل، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار،مدیران ارشد شرکت‌های غیرمالی،مدیران مالی شرکت‌های غیرمالی،مدیران پروژه‌های بزرگ و تجار و بازرگانان مخاطبان اصلی این همایش به شمار می‌روند.

همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران، با همکاری «کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران» و «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه در سالن همایش وزارت نیرو برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه همایش به ادرس الکترونیکی imtd.ir مراجعه نمایند.

 

ارسال نظر

تازه ها