کد خبر 96157

در گفتگویی

مسئول اصلی سرمایه‌گذاری منطقه‌ای بانک سرمایه گذاری سوئیس در گفتگویی سیگنال خرید طلا را صادر کرد چرا که از منظر وی طلا قیمت 2000 دلار را عبور خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «کلوین تای» مدیر سرمایه‌گذاری منطقه‌ایبانک سرمایه‌گذاری سوئیس (UBS) در گفتگویی با شبکه سی ان بی سی سیگنال خرید طلا را صادر کرد با این استدلال که قیمت طلا تا پایان سال از مرز 2000 دلار عبور خواهد کرد. 

قیمت طلا چندی پیش برای اولین بار در تاریخ قیمت 2000 دلار را لمس کرد اما بعد از مدتی از اوج قیمتی خود فاصله گرفت به طوری که اکنون در نقطه 1880 دلار در اونس معامله می‌شود. 

تای بر این عقیده است که اکنون سرمایه‌گذاران باید پول خود وارد بازار طلا کنند چرا که سرمایه‌گذاری خوبی برای پوشش ریسک در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و همچنین شیوع ویروس کرونا در جهان ست. وی همچنین در ادامه صحبت های خود عنوان کرد که بعد از افت قیمتی روزهای اخیر طلا اکنون فرصت بسیار خوبی برای ورود سرمایه‌گذاران به این بازار است چرا که قیمت ان جذاب شده است. 

مدیر ارشد سرمایه‌گذاری منطقه‌ای بانک UBS سوئیس همچنین گفت در صورتی که نرخ بهره آنگونه که فدرال رزرو آمریکا اعلام کرده است پایین بماند هزینه فرصت نگهداری طلا که یک سرمایه‌گذاری بدون بازده است کاملا پایین خواهد بود چرا که سرمایه گذاران در ازای چیزی را از دست نمی‌دهند. 

انتهای خبر 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها