کد خبر 155927

قیمت مس ۱۰۳ دلار رشد کرد

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۰۳ دلار رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۴۲ دلار رسید.

قیمت مس ۱۰۳ دلار رشد کرد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از فلزات آنلاین،قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱٫۳ درصد معادل ۱۰۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۷ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۳۴۲ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، هشت هزار و ۲۳۹ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱٫۲ درصد معادل ۹۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۳ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه، با افزایش ۱۰۰ تنی، از ۹۵ هزار و ۳۲۵ تن به ۹۵ هزار و ۴۲۵ تن رسیده است.

روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۱ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه ۳۰ مرداد ماه،با کاهش چهار دلار بر تن همراه بوده است.

ارسال نظر

تازه ها