کد خبر 154272

کاهش ۱۱ دلاری قیمت آلومینیوم

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، جمعه ۲۳ تیر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌‎شنبه، ۲۲ تیر ماه)، کاهش ۱۱ دلاری را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۲ تیر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۳۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۲۵ دلار به ازای هر تن رسید.

کاهش ۱۱ دلاری قیمت آلومینیوم

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۲، با افت ۰.۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۲۵ دلار رسید.

به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، جمعه ۲۳ تیر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌‎شنبه، ۲۲ تیر ماه)، کاهش ۱۱ دلاری را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۲ تیر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۳۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۲۵ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۶٫۷ درصدی معادل ۱۳۹ دلار، از دو هزار و ۸۶ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۲۵ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۳ تیر ماه با کاهش سه هزار و ۶۲۵ تنی، از ۵۳۲ هزار و ۱۰۰ تن به ۵۲۸ هزار و ۴۷۵ تن رسید.

ارسال نظر

تازه ها