کد خبر 154140

قیمت مس کاهشی شد

روز گذشته قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۳ دلار افت پیدا کرد و به هشت هزار و ۲۸۶ دلار رسید.

قیمت مس کاهشی شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۳ دلار افت پیدا کرد و به هشت هزار و ۲۸۶ دلار رسید.

قیمت مس در روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه ۱۶ تیر ماه، ۰٫۲ درصد معادل ۱۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۸ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۲۸۶ دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه ۱۶ تیر ماه، هشت هزار و ۲۹۹ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۰٫۲ درصد معادل ۱۴ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۷ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر نشان می دهد موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه، با کاهش سه هزار و ۵۵۰ تنی، از ۶۲ هزار و ۹۷۵ تن به ۵۹ هزار و ۴۲۵ تن رسیده است.

روز دوشنبه ۱۹ تیر ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۲ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه ۱۶ تیر ماه،با کاهش یک دلار بر تن همراه بوده است.

ارسال نظر

تازه ها