کد خبر 150895

«علی بابا» متاورس اختصاصی راه‌اندازی می‌کند

فروشگاه اینترنتی بزرگ علی بابا چین از طرح خود برای راه اندازی متاورس اختصاصی این شرکت و ویژه نمایش برندهای مختلف فعال در این علی بابا خبر داد.

«علی بابا» متاورس اختصاصی راه‌اندازی می‌کند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، فروشگاه اینترنتی بزرگ علی بابا چین از طرح خود برای راه اندازی متاورس اختصاصی این شرکت و ویژه نمایش برندهای مختلف فعال در این علی بابا خبر داد.

علی بابا که از مدتها پیش به دنبال حضور در دنیای وب ۳ و فضای متاورس بوده، اکنون با این طرح قرار است آخرین محصولات برندهای حاضر در این فروشگاه بزرگ را در متاورس اختصاصی خود که کالودورس (Cloudverse) نام دارد، به نمایش بگذارد.

همچنین، این متاورس دارای ویژگی های جدید همچون فضای ورزشی و امکان برگزاری نمایشگاه و مسابقات مجازی را داشته و قرار است بر روی شبکه «پلی گان» راه اندازی شود.

لازم به ذکر است، NFTهای این متاورس نیز کاملا قابل معامله بوده و امکان خریدو فروش آنها بین اعضای متاورس فراهم خواهد شد.

علی بابا، امکان ورود برندهای فعال در این فروشگاه به دنیای وب ۳ را از اهداف اصلی راه اندازی این متاورس عنوان کرده و قرار است بیش از یک میلیارد نفر مشتری این فروشگاه اینترنتی بزرگ در این متاورس عضو شوند.

این پروژه متاورسی بزرگ قرار است توسط شرکت «تراث لب» راه اندازی شود. هنوز جزئیات بیشتری همچون زمان دقیق راه اندازی، از این متاورس بزرگ منتشر نشده است.

ارسال نظر

تازه ها