کد خبر 149410

رمز ارزها نزولی شدند

امروز بیت کوین با افت قیمت کمتر از یک درصد، در حدود 27900 دلار معامله می شود و کانال 28000 دلار را از دست داده است.

رمز ارزها نزولی شدند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، چند روزی است که فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال زیاد شده و قیمت ها توان بالا رفتن ندارند. درخصوص بیت کوین این موضوع کاملا به چشم می آید و قیمت نسبت به یک هفته گذشته کمی افت کرده است.

امروز بیت کوین با افت قیمت کمتر از یک درصد، در حدود 27900 دلار معامله می شود و کانال 28000 دلار را از دست داده است.

این ارز دیجیتال در مقیاس هفتگی افت حدود 2 درصدی داشته اما در مقیاس ماهانه همچنان وضعیت خوبی دارد و رشد 28 درصدی قیمت را ثبت کرده است.

بیت کوین با ارزش بازار 539 میلیارد دلار طی شبانه روز گذشته کمتر از 10 میلیارد دلار معامله شده است. این دومین روز متوالی است که رقم معاملات بیت کوین به این اندازه کم شده. گرچه تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا در روزهای شنبه و یکشنبه دلیل موجهی برای کم شدن ارزش معاملات محسوب می شود، اما معمولا در همین روزهای شنبه و یکشنبه هم رقم معاملات معمولا بیشتر از این بود.

کاهش 2 درصدی اتریوم

افت اتریوم امروز بیشتر از افت بیت کوین است. اتریوم حدودا 2 برابر بیت کوین و به میزان 2 درصد کاهش قیمت داشته که هم اکنون با نرخ 1840 دلار معامله می شود.

اتریوم در مقیاس هفتگی رشد یک درصدی داشته و برخلاف بیت کوین، هنوز وارد محدوده منفی نشده است. در مقیاس ماهانه هم رشد 19 درصدی در این آلت کوین مشاهده می شود.

اتریوم با ارزش بازار 221 میلیارد دلاری، در شبانه روز گذشته حدود 5 میلیارد دلار معامله شده است که این رقم معاملات برای اتریوم رقم کمی محسوب می شود.

افت تمام آلت کوین ها

امروز از آن روزهای منفی ارزهای دیجیتال است که در فهرست 50 ارز برتر بازار حتی یک نماد هم رشد قیمت نداشته است. معمولا چنین اتفاقی در روزهایی رخ می دهد که فشار فروش سنگینی در بازار دیده می شود اما امروز با اینکه فشار فروش موجود در بازار خیلی زیاد نیست، تمام نمادها منفی شده اند.

معمولا زمانی تمام نمادها منفی می شوند که برخی از نمادها بیش از 10-15 درصد افت کرده اند اما امروز بیشترین افت بازار مربوط به نماد لیدو دائو با کاهش قیمت 6 درصدی است. فانتوم هم 4 درصد افت کرده و آوی، EOS، مانا و نیر پروتکل نمادهای منفی 3 درصدی بازار هستند. سایر نمادهای منفی افتی کمتر از 3 درصد داشته اند.

در مقیاس هفتگی هم بازده اکثر نمادهای بازار منفی بوده که هدرا با کاهش قیمت 15 درصدی بیشترین افت را داشته است.

ارزش بازار یک درصد کم شد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با کاهش یک درصدی به 1.17 تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات هم 4 درصد رشد کرده و به رقم 28 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای امروز کمتر از 3 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم رقم معاملات 24 میلیارد دلار است.

ارسال نظر

تازه ها