کد خبر 140612

آغاز روند تعدیل کارکنان توئیتر از امروز

شبکه اجتماعی توییتر قصد دارد از امروز در پی یک هفته بی ثباتی و سردرگمی در باره آینده این شرکت و کارکنانش در دوره مدیریت الون ماسک مالک تازه، ضمن تعطیلی اداراتش و بسته شدن دسترسی به سامانه های اداری، آنان را با ایمیل از برکناری خود آگاه کند.

آغاز روند تعدیل کارکنان توئیتر از امروز

به گزارشپ ایگاه خبری بااقتصاد به نقل از خبرگزاری رویترز؛ به گفته ۲ منبع آگاه در این رسانه و یک پیام داخلی که به دست رویترز رسیده، ماسک از مدیران این شرکت درخواست کرده است تا سالانه یک میلیارد دلار در هزینه های زیرساختی، صرفه جویی کنند.

ماسک تاکنون در جریان پاکسازی در سطوح بالای توییتر، مدیرعامل و مدیران ارشد مالی و حقوقی ان را برکنار کرده و برخی مدیران دیگر در بخش های آگهی، بازاریابی و منابع انسانی نیز خودشان کناره گیری کرده اند.

در پیام ایمیلی که روز پنجشنبه برای کارکنان فرستاده شد، آمده است که مدیریت برای قراردادن توییتر در مسیر درست، روند دشوار کاهش نیروی کار در سطح جهان را آغاز خواهد کرد و تازه ترین و آخرین تصمیم ها در باره کاهش کارکنان از همین طریق به اطلاع آنان خواهد رسید.

کارکنانی که مشمول این برنامه اخراج نشده باشند، نیز از طریق نشانه های ایمیل کاری آگاه خواهند شد. 

توییتر تاکنون به درخواست برای اظهارنظر در این باره پاسخ نداده است. 

پیام ها در باره سرنوشت نهایی اخراج ها، به یک هفته سردرگمی در پی درخواست ماسک برای تلاش به منظور کاهش بسیار زیاد هزینه ها و اعمال اخلاق کاری تهاجمی تازه در میان این شبکه، پایان خواهد داد. 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها