کد خبر 140595

تعداد آدرس‌های دوج کوین از ۱۰۰۰ آدرس گذشت

به دنبال رالی چشمگیر دوج کوین (DOGE) پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک و افزایش احتمال اضافه شدن این میم کوین محبوب به این شبکه اجتماعی، تعداد آدرس‌های دوج کوین که بیش از یک میلیون دلار ارزش دارند، از ۱،۰۰۰ آدرس گذشت.

تعداد آدرس‌های دوج کوین از ۱۰۰۰ آدرس گذشت

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازار ارزهای دیجیتال پس از چند ماه زمستان طولانی، این روزها جان تازه‌ای گرفته و در این میان، دوج کوین یکی از پیشتازان بازار بوده است. قیمت این ارز دیجیتال به دنبال انتشار اخبار مربوط به خرید شبکه اجتماعی توییتر توسط ایلان ماسک، رشد قابل‌توجهی داشت.

در زمان انتشار این خبر، دوج کوین در محدوده قیمتی ۰٫۱۳۶ دلار معامله می‌شود که اگرچه در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۵ درصد افت کرده، ولی در بازه زمانی هفتگی همچنان یک رشد بیش از ۱۰۷ درصدی را نشان می‌دهد. علاوه بر این، این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱۸٫۲۹۹ میلیارد دلاری خود، همچنان جایگاه هشتم بازار را به خود اختصاص داده است.

​به گزارش پلتفرم BitInfoCharts، به دنبال این رشد قیمتی چشمگیر، تعداد آدرس‌های دوج کوین با ارزش بیش از یک میلیون دلار نیز به طور قابل‌توجهی افزایش یافته و به ۱،۰۳۹ آدرس رسیده است. آخرین باری که تعداد این آدرس‌ها از مرز ۱،۰۰۰ عبور کرده بود، به آوریل سال جاری برمی‌گردد که دوج کوین تقریباً در همان سطوح قیمتی فعلی معامله می‌شد.

لازم به ذکر است که در زمان کاهش قیمت دوج کوین به ۰٫۰۵ دلار در ماه سپتامبر، تنها ۵۸۰ آدرس DOGE با ارزش بیش از یک میلیون دلار وجود داشت. این موضوع نشان می‌دهد که در کمتر از دو ماه، این رقم بیش از ۷۹ درصد رشد داشته است.
ارسال نظر

تازه ها