کد خبر 137069

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۱۹,۸۹۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۲۶۹ تومان معادل ۶۰۲,۲۴۸,۹۴۱ تومان معامله می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸۰.۸۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۷.۲۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۱۹,۸۹۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۲۶۹ تومان معادل ۶۰۲,۲۴۸,۹۴۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۷.۹۵ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۹۵% کاهش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۷۱.۰۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۱۴ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. 

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۹۰.۹۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۶۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۵۶۲.۱۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۳۰۹ تومان معادل ۴۷,۳۴۷,۱۴۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۶.۷۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱.۴۶% کاهش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(10 November 2021) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۷.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۲.۲۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۲.۲۲ میلیون خواهد بود. 

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷.۵۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۶.۶۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۳۰,۲۹۰ تومان معادل ۳۰,۲۹۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۲.۶۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۰۴% افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(25 February 2015) معادل ۱.۲۱ دلار بوده که همینک %۱۷.۷۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۶۷.۵۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۶۹.۱۶ میلیارد خواهد بود. 

 

ارسال نظر

تازه ها