کد خبر 135769

روز گذشته، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن با افت ۲۹ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۴۶۸ دلار و ۵۰ سنت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۱، با افت ۲۹ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۴۶۸ دلار و ۵۰ سنت رسید.

به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۲۱ مرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، ۲۰ مرداد ماه)، افت ۱.۲ درصدی معادل ۲۹ دلار و ۵۰ سنت را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۲۰ مرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و ۴۹۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۴۶۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۰.۹ درصدی معادل ۲۱ دلار، از دو هزار و ۴۴۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۴۶۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۲۱ مرداد ماه، با کاهش یک هزار و ۹۰۰ تنی، از ۲۷۹ هزار و ۱۲۵ تن به ۲۷۷ هزار و ۲۲۵ تن رسیده است.

32278 (1)

ارسال نظر

تازه ها